Casa Com Varanda
| Wifi Wi-Fi | Gyerekbarát Kiságyak | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Az Imbe területétől 2 km-re elhelyezkedő 1 hálószobás Nossa Casa No Litoral Villa kertre néző szobákat kínál. Ingatlan erkélyt és síkképernyős műholdas TV-t kínál.
Az ingatlantól 10 perc autóútra van a Praia de Mariluz Norte.
A vendégek 1 fürdőszobából választhatnak.
Helyben elérhető egy teljesen felszerelt konyha.
- Helyi látnivalók
- Braço Morto-tó3597 km
- Barra de Imbe607 km
- Asun Supermercados1076 km
- Maxi Lider3178 km
- A Rio Grande do Sul-i Szövetségi Egyetem Természettudományi Múzeuma4893 km
- UFRGS Ceclimar4933 km
- Mariluz tengerpart3220 km
- Imbe3180 km
- Praia de Mariluz Norte2800 km
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel69 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Szoba felszereltsége
- Ülősarok
- Belső udvar
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- LCD TV
- Kiságyak
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Com Varanda biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Com Varanda Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Casa Com Varanda konyhával berendezett?
A Casa Com Varanda felszereltségéhez tartozik egy teakonyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Casa Com Varanda vendégei vagyunk?
Imbé nevezetességei közé tartozik a Museu de Ciências Naturais da Universidade Federal do Rio Grande do Sul – MUCIN és az Imbe, amelyek 6 km-re, illetve 3 km-re találhatók a Casa Com Varanda területétől. Ezenkívül a Praia de Mariluz Norte (2 km) szintén ajánlott a látogatásra.